KONST / Litografier / Färglitografi 9741031
nr 974 1031
Bengt Andersson Råssbyn
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Andersson Råssbyn 68/300, signerad mm: 42x55
Bengt Andersson Råssbyn, svensk jazzmusiker och konstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 18:30:03
16/8 14:28:02
Bengt Andersson Råssbyn
Läs mer om Bengt Andersson Råssbyn